Bestuur

Burgemeester en Wethouders

Orgaan informatie

Logo van Burgemeester en Wethouders

Leden

Foto van (G.J.) Gerolf Bouwmeester (G.J.) Gerolf Bouwmeester (Burgemeester)
Foto van (A.J.) Albert Dragt (A.J.) Albert Dragt (Wethouder) tot 26-04-2018
Foto van (P.J.) Patrick Kiel (P.J.) Patrick Kiel (Wethouder)
Foto van (J.) Jan Overweg (J.) Jan Overweg (Wethouder) tot 26-04-2018
Foto van (W.R.) Wim Vos (W.R.) Wim Vos (Wethouder)
Foto van (H.W.) Willemien de Graaf (H.W.) Willemien de Graaf (Directeur-secretaris)
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2018
21

Leden

Foto van F.M.J. (Frans) Anten F.M.J. (Frans) Anten (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van (A.M.) Annet Belt (A.M.) Annet Belt (Raadslid)
Foto van (H.A.W.) Erik van Beurden (H.A.W.) Erik van Beurden (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 26-04-2018
Foto van (W.H.) Wout van den Brink (W.H.) Wout van den Brink (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van (A.J.) Albert Dragt (A.J.) Albert Dragt (Raadslid)
Foto van (W.) Wim van Hell (W.) Wim van Hell (Raadslid)
Foto van S.A. (Sylvia) den Herder S.A. (Sylvia) den Herder (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van (J.P.O.M.) Joost van Herpen (J.P.O.M.) Joost van Herpen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van (P.J.) Patrick Kiel (P.J.) Patrick Kiel (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 26-04-2018
Foto van G.J. (Gerrit) Kroeze G.J. (Gerrit) Kroeze (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van P.H. (Pieter) Lensselink P.H. (Pieter) Lensselink (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van (H.) Henk Lonink (H.) Henk Lonink (Raadslid)
Foto van J.R. (Roel) Madiol J.R. (Roel) Madiol (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van (J.) Jan Mülder (J.) Jan Mülder (Raadslid)
Foto van (J.) Jan Overweg (J.) Jan Overweg (Raadslid)
Foto van B.A. (Barto) Piersma B.A. (Barto) Piersma (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van (K.) Klaas Roskam (K.) Klaas Roskam (Raadslid)
Foto van J.W. (John) Spijkerman J.W. (John) Spijkerman (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van (W.R.) Wim Vos (W.R.) Wim Vos (Raadslid) tot 26-04-2018
 

Fractie- vertegenwoordigers

Orgaan informatie

Logo van Fractie- vertegenwoordigers

Leden

Foto van D. (Dick) den Boer D. (Dick) den Boer (Fractievertegenwoordiger) tot 28-03-2018
Foto van G.P. (Gert) Breddels G.P. (Gert) Breddels (Fractievertegenwoordiger) tot 28-03-2018
Foto van (E. ) Erwin Bruinsma (E. ) Erwin Bruinsma (Fractievertegenwoordiger) tot 28-03-2018
Foto van (C.M.W.) Christiaan den Hertog (C.M.W.) Christiaan den Hertog (Fractievertegenwoordiger) tot 28-03-2018
Foto van H.G.M. (Ine) Kerkhof H.G.M. (Ine) Kerkhof (Fractievertegenwoordiger) tot 28-03-2018
Foto van (A.D.M.J.) Albert Kramer (A.D.M.J.) Albert Kramer (Fractievertegenwoordiger) tot 28-03-2018
Foto van (L.A.) Leo Lindhout (L.A.) Leo Lindhout (Fractievertegenwoordiger) tot 28-03-2018
Foto van (J.J.) Inge van Os (J.J.) Inge van Os (Fractievertegenwoordiger) tot 28-03-2018
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van (I.) Ina Schutte (I.) Ina Schutte (Griffier)
Foto van Wil van der Helm Wil van der Helm (Griffie medewerker)
Foto van (M.P.) Max de Kloe (M.P.) Max de Kloe (Plv. griffier)
Foto van TEST test test TEST test test (Plv. griffier) tot 29-03-2018
 

Bestuurssecretariaat

Orgaan informatie

Logo van Bestuurssecretariaat

Leden

Foto van Marga Evers Marga Evers (secretaresse management & projectondersteuning) tot 29-03-2018
Foto van Wil van der Helm Wil van der Helm (secretaresse management & projectondersteuning) tot 29-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van (M.G.) Marijke van Eijden (M.G.) Marijke van Eijden (Fractievoorzitter)
Foto van (W.R.) Wim Vos (W.R.) Wim Vos (Raadslid) tot 26-04-2018
Foto van (M.L.) Martine Horst (M.L.) Martine Horst (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (J.H.) Jaap Ketel (J.H.) Jaap Ketel (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (J.J.) Inge van Os (J.J.) Inge van Os (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (M.P.T.) Melanie Voskuilen (M.P.T.) Melanie Voskuilen (Fractievertegenwoordiger)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van (C.P.W.J.) Carlos Genders (C.P.W.J.) Carlos Genders (Fractievoorzitter)
Foto van (P.J.) Patrick Kiel (P.J.) Patrick Kiel (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 26-04-2018
Foto van (H.) Henk Lonink (H.) Henk Lonink (Raadslid)
Foto van (K.) Klaas Roskam (K.) Klaas Roskam (Raadslid)
Foto van (P.) Paul den Hartog (P.) Paul den Hartog (Fractievertegenwoordiger)
 

GroenLinks-PvdA

Fractie informatie

Logo van GroenLinks-PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van (M.Th.M.) Marcel Sturkenboom (M.Th.M.) Marcel Sturkenboom (Fractievoorzitter)
Foto van (H.A.W.) Erik van Beurden (H.A.W.) Erik van Beurden (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 26-04-2018
Foto van (E. ) Erwin Bruinsma (E. ) Erwin Bruinsma (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (J.P.O.M.) Joost van Herpen (J.P.O.M.) Joost van Herpen (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (L.A.) Leo Lindhout (L.A.) Leo Lindhout (Fractievertegenwoordiger)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van (A.J.) Albert Dragt (A.J.) Albert Dragt (Fractievoorzitter)
Foto van (J.) Jan Mülder (J.) Jan Mülder (Raadslid)
Foto van (W.A.) Wietse Bakker (W.A.) Wietse Bakker (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (J.G.) John van Halderen (J.G.) John van Halderen (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (Q.L.) Quirine van Mourik (Q.L.) Quirine van Mourik (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (C.D.C.J.) Charlotte van Mourik (C.D.C.J.) Charlotte van Mourik (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (N.) Nils Zelle (N.) Nils Zelle (Fractievertegenwoordiger)
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van (K.E.) Karolien Pouwels-Koopman (K.E.) Karolien Pouwels-Koopman (Fractievoorzitter)
Foto van (W.) Wim van Hell (W.) Wim van Hell (Raadslid)
Foto van (J.) Jan Overweg (J.) Jan Overweg (Raadslid)
Foto van (W.H.) Wout van den Brink (W.H.) Wout van den Brink (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (R.) Reina Dijksterhuis (R.) Reina Dijksterhuis (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (C.M.W.) Christiaan den Hertog (C.M.W.) Christiaan den Hertog (Fractievertegenwoordiger)
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van (A.M.) Annet Belt (A.M.) Annet Belt (Fractievoorzitter)
Foto van (P.L.W.) Patrick Coolen (P.L.W.) Patrick Coolen (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (H.E.) Hester Veltman (H.E.) Hester Veltman (Fractievertegenwoordiger)
Foto van (J.) Joop Welter (J.) Joop Welter (Fractievertegenwoordiger)